Kontakt

contact_staff Kontor: Kontakt kontoret, hvis du har generelle spørgsmål, ris og ros, eller ønsker tilbud på nationale opgaver.

Mand&bil
Henriettevej 54
5000 Odense C
Tlf. 3024 0600
E-mail: info@mandogbil.dk

CVR: 21197572
Bank: Merkurbank
Regnr.: 8401 Kontonr.: 4209518

Telefontid: Man-Fre. 8 – 16.

Lokale afdelinger

Kontakt de lokale mænd for konkrete opgaver. Du finder dem på kortet eller i alfabetisk orden her:

Anker Jønsson Svendborg Telefon: 3025 4835 E-mail: ankerjonsson@gmail.com
Benny Larsen Odense Telefon: 2865 4092 E-mail: mail@krogshoj.dk
Bent Jakobsen Støvring Telefon: 2330 6076 E-mail: bentogbil@outlook.com
Bjarne Lykke Grenaa Telefon: 31786601 E-mail: bjarnelykke@live.dk
Bjørn Hansen Ringsted Telefon: 40323206 E-mail: bjbha@mail.dk
Bjørn Stave Glumsø Telefon: 4211 8899 E-mail: bjornstave@hotmail.com
Bo Skov Søndersø Telefon: 29806927 E-mail: boogbil@skovsbiavl.dk
Brian Sivertsen Jyderup Telefon: 2089 1992 E-mail: brianogbil@hotmail.com
Bue Kristiansen Broby Telefon: 30661342 E-mail: buekristiansen@gmail.com
Carit Sobol Pedersen Holbæk Telefon: 5136 3657 E-mail: energifagmanden@gmail.com
Daniel Gatten Hobro Telefon: 40145161 E-mail: danielogbil@gmail.com
Dennis Hansen Nørre Aaby Telefon: 2993 7677 E-mail: dh-service@outlook.dk
Erwin Hagen Kjellerup Telefon: 51808031 E-mail: alhedens@alhedens.dk
Felix Rink Odense Telefon: 50594819 E-mail: felix@rink.dk
Harald V. Kögler Århus Telefon: 25178167 E-mail: hvindum@hotmail.com
Henning Boutrup Spjald Telefon: 40750195 E-mail: henningogbil@outlook.dk
Henning Hansen Hundested Telefon: 41193580 E-mail: hehohansen@gmail.com
Henrik Andersen Holstebro Telefon: 61112220 E-mail: henrik-andersen@live.dk
Henrik Bergh Holstebro Telefon: 40583962 E-mail: ejbybergh@gmail.com
Henrik Bondo Odense Telefon: 41570062 E-mail: bondoogbil@gmail.com
Henrik Dehn Haslev Telefon: 51144001 E-mail: henrikdehn@icloud.com
Henrik Hansen Løgumkloster Telefon: 61741206 E-mail: thurhoj@hotmail.com
Henrik Kristensen Randers Telefon: 40515501 E-mail: gkhk@mail.dk
Henrik S. Mortensen Vamdrup Telefon: 53530733 E-mail: henrikmurer4@gmail.com
Ian Beck-Hansen Ballerup Telefon: 40753673 E-mail: mail@ianbeck-hansen.dk
Jan Hennig Farum Telefon: 25408800 E-mail: furesoens@gmail.com
Jan Mortensen Ribe Telefon: 21781214 E-mail: janogbil@hotmail.com
Jasko J. Kalac Odense Telefon: 28128152 E-mail: kontakt@tubabyg.dk
Jeppe Hermansen Aalborg Telefon: 51917168 E-mail: jeppehermansen@gmail.com
Jesper Bjerre Borup Telefon: 26719626 E-mail: handybilen@yahoo.com
Jesper Brix Langeskov Telefon: 25308999 E-mail: brixmandogbil@gmail.com
Jesper Larsen Horsens Telefon: 40542970 E-mail: jesperogbil@gmail.com
Jesper Tornøe Assens Telefon: 51707027 E-mail: mandogbilvestfyn@gmail.com
Jonny Elbæk Jensen Grindsted Telefon: 2033 7702 E-mail: elbaekogbil@gmail.com
Jørn Blander Horsens Telefon: 42794101 E-mail: jornblander@gmail.com
Jørn Laursen Karlslunde Telefon: 20891885 E-mail: jl-tomrerservice@hotmail.com
Jürgen Jessen Haderup Telefon: 2899 4628 E-mail: jurgen.jessen@gmail.com
Kaj Rasmussen Svendborg Telefon: 21232014 E-mail: krmandogbil@gmail.com
Kåre Hansen Broby Telefon: 28341562 E-mail: kcserviceogbyg@gmail.com
Keld Hass Jensen Vejle Telefon: 22223790 E-mail: keldhass@hotmail.com
Kent S. Kristensen Esbjerg Telefon: 23239052 E-mail: kentogbil@youmail.dk
Kim Brandbyge Nyborg Telefon: 3024 1113 E-mail: Mandogbil-kb@live.Dk
Kim Hjortlund Aabybro Telefon: 40558931 E-mail: kim@kimogbil.dk
Lars Agertoft København Telefon: 60 901 909 E-mail: larsagertoft@live.dk
Lars Christensen Slangerup Telefon: 60545055 E-mail: larsogbil@stolpo.dk
Lars Pedersen Haarby Telefon: 23846462 E-mail: lpmandogbil@gmail.com
Lasse Bederslev Holbæk Telefon: 27292717 E-mail: service@bederslev.dk
Lasse H. Pedersen Fredericia Telefon: 30270394 E-mail: mail.lhpservice@gmail.com
Lau Falkenberg Hedehusene Telefon: 53618516 E-mail: lauogbil@gmail.com
Leif Poulsen Ølgod Telefon: 21939792 E-mail: leif@oestergaard-mikkelsen.dk
Mads Eltved Tåsinge Telefon: 23272516 E-mail: madseltved@hotmail.com
Mads Haugaard Odense Telefon: 26217000 E-mail: madsogbil@gmail.com
Mads N. Klitgaard Odense Telefon: 5381 9190 E-mail: info@mnkmultiservice.dk
Mahmoud Chini Odense Telefon: 2237 9302 E-mail: chiniservice@hotmail.com
Mark Kongstad Vissenbjerg Telefon: 25135870 E-mail: murerogbil@outlook.dk
Martin Hjortdal Andersen Horsens Telefon: 30866406 E-mail: hjortdal@outlook.com
Martin Nielsen Ørbæk Telefon: 20274719 E-mail: gammeltoftgaard@gmail.com
Michael Bechmann Slagelse Telefon: 31333336 E-mail: mbtbil@outlook.com
Michael Berg Haderslev Telefon: 29904732 E-mail: mbmandogbil@gmail.com
Michael Brauer Tommerup Telefon: 20871144 E-mail: michael@mbc-multiservice.dk
Michael Enevoldsen Nyborg Telefon: 29451336 E-mail: m.a.enevoldsen@webspeed.dk
Michael Falcher Odense Telefon: 22986910 E-mail: michael@falcher.dk
Michael L. Hjort Sønderborg Telefon: 2147 0779 E-mail: mlh.sevi@gmail.com
Michael R. Rasmussen Fanø Telefon: 61345349 E-mail: mrmandogbil@live.dk
Michael Rasmussen Roskilde Telefon: 61998646 E-mail: mandbilogglas@gmail.com
Mikael Holm Gentofte Telefon: 40723580 E-mail: holmogbil@gmail.com
Mikael Møller Humlebæk Telefon: 23329704 E-mail: mollermandogbil@gmail.com
Mikal Larsen Søndersø Telefon: 21750444 E-mail: mandogbilmorud@gmail.com
Mogens Elkjær Fredericia Telefon: 22761169 E-mail: memandogbil@gmail.com
Mogens Sundahl Nørre Aaby Telefon: 311 48 311 E-mail: mogensogbil@gmail.com
Morten Devald Jyllinge Telefon: 20761556 E-mail: mortendevald@gmail.com
Morten Møller Svendborg Telefon: 50699852 E-mail: mandogbilmorten@hotmail.com
Nils Langelund Skælskør Telefon: 51730547 E-mail: nlangelund@gmail.com
Palle Hinrichsen Korsør Telefon: 26234804 E-mail: mandogbil@pkh.dk
Peter Søgaard Randers Telefon: 2395 2039 E-mail: p-soegaard@jubii.dk
Preben Marcussen Odense Telefon: 28569332 E-mail: prebenmurer@gmail.com
Rasmus Vibe Århus Telefon: 30231154 E-mail: mail@strandbybyggeri.dk
Rune Birkebæk Ringsted Telefon: 21908230 E-mail: runeogbil@outlook.dk
Søren Christensen Rudkøbing Telefon: 21515804 E-mail: Sochr@mail-online.dk
Søren Grønlykke Odense Telefon: 23950850 E-mail: mandogbil@hotmail.com
Søren Ingildsen Odense Telefon: 40467855 E-mail: si.mandogbil@gmail.com
Steen Leander Malmö Telefon: +0046 0735 000 911 E-mail: manochbil@hotmail.com
Sten Lous Jørgensen Nørre Alslev Telefon: 61684608 E-mail: stenlous@gmail.com
Steven Holm Larsen Fredericia Telefon: 20749694 E-mail: stevenholmlarsen@gmail.com
Sune Gundersen Aalborg Telefon: 25568045 E-mail: sgstaalogmontage@hotmail.com
Thomas Bastholm Nyborg Telefon: 4126 8778 E-mail: thomasbastholm@outlook.dk
Torben Ewald Stenløse Telefon: 2026 4041 E-mail: torbenogbil@gmail.com
Ulrich Petersen Fredericia Telefon: 61314132 E-mail: upmultiservice@outlook.dk
Yngve Kristiansen Kerteminde Telefon: 21733421 E-mail: yngve@norremadegaard.dk