Kontakt

Kundeservice: Tlf: 3024 0600Man-Fre. 9 – 15.

Mail: post@mandogbil.dk

Kontaktoplysninger til lokale afdelinger findes nederst på siden.

Mikael K. Bjerre
Stifter og daglig leder


Tel. 3024 0119
info@mandogbil.dk

Kris Larsen
Administration / kundeservice

Tel. 3024 9850
kris@mandogbil.dk


Siri Jensen
Marketing

Tel. 3024 0434
siri@mandogbil.dk

Robert Pedersen
Forretningsfører: regnskab & håndtering af klager

Tel. 3024 0743
robert@mandogbil.dk

Mand&bil ApS
Henriettevej 54, 5000 Odense C
CVR: 41501650
Bank: Merkurbank – Regnr.: 8401 Kontonr.: 1168022

Lokale afdelinger

Kontakt de lokale mænd for konkrete opgaver. Du finder dem på kortet eller i alfabetisk orden her:

Anders Holdgaard Karup Telefon: 2449 0783 E-mail: ahbilvask@gmail.com
Anders Kring Jægerspris Telefon: 4126 1103 E-mail: anders@kringbyg.dk
Anker Jønsson Svendborg Telefon: 3025 4835 E-mail: ankerjonsson@gmail.com
Benjamin Persson Nykøbing Sj. Telefon: 4230 3729 E-mail: ben_per@hotmail.com
Benny Larsen Odense Telefon: 2865 4092 E-mail: mail@krogshoj.dk
Benny Thomasen Give Telefon: 2425 3460 E-mail: info@bennyogbil.dk
Bjørn Stave Glumsø Telefon: 4211 8899 E-mail: bjornstave@hotmail.com
Bo Eget Nykøbing Sj. Telefon: 3139 1740 E-mail: egetbo@yahoo.dk
Bo Thode Frendved Otterup Telefon: 4218 8162 E-mail: bothode@gmail.com
Brian Andersen Rønde Telefon: 2062 5652 E-mail: djursmontage@gmail.com
Brian Larsen Ribe Telefon: 5055 9422 E-mail: blpipe75@gmail.com
Bue Kristiansen Broby Telefon: 3066 1342 E-mail: buekristiansen@gmail.com
Claus Andersen Kalundborg Telefon: 2224 5819 E-mail: ca01multiservice@gmail.com
Claus Holm Esbjerg Telefon: 3022 3594 E-mail: ch@clh-teknik.dk
Daniel Nielsen Herning Telefon: 8165 5369 E-mail: ao-smedevaerkstedet@hotmail.com
David Corblin Birkerød Telefon: 6056 5218 E-mail: davidogbil@gmail.com
Dennis Bonde Århus Telefon: 3022 5480 E-mail: info@bondewoodcraft.dk
Emil Binder Årslev Telefon: 4280 5252 E-mail: info@bindersinvest.dk
Emil Koppitz Hammel Telefon: 2175 7906  E-mail: ekmultiservice@koppitz.dk
Erik Jensen Ørbæk Telefon: 3074 7220 E-mail: painteren@gmail.com
Esben Knap Tørring Telefon: 2081 0981 E-mail: sosegife@hotmail.com
Eske Manfeldt-Kongstad Gudme Telefon: 4422 9910 E-mail: eske@askebaek.dk
Frank Adelholm Esbjerg Telefon: 2159 7038 E-mail: frankogbil@stofanet.dk
Gerard Baken Vissenbjerg Telefon: 2089 6323 E-mail: gbhaveogbyg@gmail.com
Hans Brian Christensen Vordingborg Telefon: 2624 2049 E-mail: bobiram@gmail.com
Hans Lautrup Brande Telefon: 2140 7913 E-mail: hansogbil@gmail.com
Heino Henriksen Give Telefon: 2371 5117 E-mail: heinohenriksen@hotmail.com
Henning Boutrup Spjald Telefon: 4075 0195 E-mail: henningogbil@outlook.dk
Henning Hansen Hundested Telefon: 4119 3580 E-mail: hehohansen@gmail.com
Henrik Bondo Odense Telefon: 4157 0062 E-mail: bondoogbil@gmail.com
Henrik Calløe Århus Telefon: 5042 9524 E-mail: tomrerhmcalloe@gmail.com
Henrik Dehn Haslev Telefon: 5114 4001 E-mail: henrikdehn@icloud.com
Henrik Kristensen Randers Telefon: 4051 5501 E-mail: gkhk@mail.dk
Henrik Mandrup Borup Telefon: 4119 1043 E-mail: ateaanlag@outlook.dk
Ian Beck-Hansen Ballerup Telefon: 4075 3673 E-mail: mail@ianbeck-hansen.dk
Jacob Olsen Hinnerup Telefon: 2173 5169 E-mail: jacob@avboxen.dk
Jacob Skriver Århus Telefon: 4071 1712 E-mail: info@primamontage.dk
Jan Kawauchi Oksbøl Telefon: 2710 5100 E-mail: kawauchi@mail.dk
Jesper Brix Langeskov Telefon: 2530 8999 E-mail: brixmandogbil@gmail.com
Jesper F. Pedersen Viborg Telefon: 2082 0910 E-mail: jfpmandogbil@gmail.com
Jesper Jon Pedersen Ringsted Telefon: 6024 6270 E-mail: jespedersen.jp@gmail.com
Jesper Larsen Horsens Telefon: 4054 2970 E-mail: jesperogbil@gmail.com
Jesper Olsen Odense Telefon: 2671 1767 E-mail: olsenogbil@gmail.com
Jimmi Sørensen Helsinge Telefon: 2815 1517 E-mail: ambu@outlook.dk
Johan Fast Svendborg Telefon: 5190 0332 E-mail: Johan@selvforsyningen.dk
John Oxlund Brøndby Telefon: 4087 0377 E-mail: j.oxlund@youmail.dk
Jon Kræmer Billund Telefon: 9399 3266 E-mail: info@jysksmedemester.dk
Jon Skov Jessen Odense Telefon: 2056 8908 E-mail: jessenjonskov@gmail.com
Jørgen Berdin Juelsminde Telefon: 4031 4206 E-mail: berdin.j@hotmail.com
Jørgen Skylvad Vejle Telefon: 4019 4445 E-mail: js@handymandenvejle.dk
Jørn Blander Horsens Telefon: 4279 4101 E-mail: jornblander@gmail.com
Kaj Rasmussen Svendborg Telefon: 2123 2014 E-mail: krmandogbil@gmail.com
Kenneth Dalberg Frederiksværk Telefon: 5338 7961 E-mail: kenneth@dalberganlaeg.dk
Kent Stensgaard Vejen Telefon: 6122 3524 E-mail: kontakt@khs-service.dk
Kim Andreasen Ugerløse Telefon: 5132 4910 E-mail: maglegaarden@hotmail.dk
Kim Brandbyge Nyborg Telefon: 3024 1113 E-mail: Mandogbil-kb@live.Dk
Kim Jensen Holsted Telefon: 6056 6309 E-mail: fyhnmaleren@gmail.com
Kim Schröder Valby Telefon: 2046 7908 E-mail: info@ksflexbyg.dk
Kimmich S. Johannesen Kolding Telefon: 2947 0930 E-mail: ksj@schackenlund.dk
Kjeld R. Johansen Næstved Telefon: 2544 4091 E-mail: krj.hohh@gmail.com
Lars Agertoft København Telefon: 6090 1909 E-mail: larsagertoft@live.dk
Lars Christensen Slangerup Telefon: 6054 5055 E-mail: larsogbil@stolpo.dk
Lars Pedersen Haarby Telefon: 2384 6462 E-mail: lpmandogbil@gmail.com
Lasse H. Pedersen Fredericia Telefon: 3027 0394 E-mail: mail.lhpservice@gmail.com
Lasse Jørgensen Haarby Telefon: 2869 3671 E-mail: lasse@hegnslyst.dk
Leif Poulsen Ølgod Telefon: 2193 9792 E-mail: leif@oestergaard-mikkelsen.dk
Mads Haugaard Odense Telefon: 2621 7000 E-mail: info@mhmontage.dk
Mads S. Mikkelsen Kolding Telefon: 2762 7754 E-mail: stokholmbyg@gmail.com
Marcel Vagnild Væggerløse Telefon: 5380 0480 E-mail: handyman@vagnild.dk
Martin De Elizalde Århus Telefon: 2811 8612 E-mail: martinmandbil@gmail.com
Martin Falkland Frederiksværk Telefon: 2174 0074 E-mail: falkensmob@gmail.com
Martin Hjortdal Andersen Horsens Telefon: 3086 6406 E-mail: hjortdal@outlook.com
Martin Nielsen Ørbæk Telefon: 2027 4719 E-mail: gammeltoftgaard@gmail.com
Michael Brauer Tommerup Telefon: 2087 1144 E-mail: michael@mbc-multiservice.dk
Michael Enevoldsen Nyborg Telefon: 2945 1336 E-mail: m.a.enevoldsen@webspeed.dk
Michael Rasmussen Roskilde Telefon: 6199 8646 E-mail: mandbilogglas@gmail.com
Michael Storm Jensen Odense Telefon: 2076 3313 E-mail: mandogbilmsj@gmail.com
Mika Dokic Næstved Telefon: 2222 8865 E-mail: mika@mdhaandvaerk.dk
Mikael Dahl Jensen Klarup Telefon: 2570 4313 E-mail: mikael.mandogbil@gmail.com
Mikael Gøth Korsør Telefon: 4082 1021 E-mail: migo@mcon.dk
Mikael Møller Humlebæk Telefon: 2332 9704 E-mail: mollermandogbil@gmail.com
Mikal Larsen Søndersø Telefon: 2175 0444 E-mail: mandogbilmorud@gmail.com
Mikkel Engelbredt Frederiksberg Telefon: 2720 9055 E-mail: mikkelengelbredt@gmail.com
Mikkel Overbeck Aalborg Telefon: 5137 0305 E-mail: ventgreenair@gmail.com
Morten Frederiksen Hornslet Telefon: 4216 0650 E-mail: mf-entrepriser.hornslet@hotmail.com
Morten Olesen Vejle Telefon: 9185 4269 E-mail: mortenogbil@gmail.com
Nickolas Lohmann Frederiksværk Telefon: 2871 6567 E-mail: lohmannsservice@gmail.com
Niels Christensen Stoholm J Telefon: 6145 7657 E-mail: ansmultiservice@gmail.com
Nils Langelund Skælskør Telefon: 5173 0547 E-mail: nlangelund@gmail.com
Paul Juknevicius Odense Telefon: 5270 1136 E-mail: paulius.juknevicius@gmail.com
Paul Quist Odense Telefon: 2165 8878 E-mail: info@nielsbord.dk
Peder Damkjær Kerteminde Telefon: 9384 4342 E-mail: pederlilleviby@gmail.com
Per Berg Odder Telefon: 2256 1422 E-mail: per@perberg.dk
Peter Rask Løkken Telefon: 2369 5588 E-mail: prn@mvbmail.dk
Preben Marcussen Odense Telefon: 2856 9332 E-mail: prebenmurer@gmail.com
Preben T. Vestergaard Middelfart Telefon: 5072 8168 E-mail: prebenthyrring@gmail.com
René Hansen Havdrup Telefon: 2284 3340 E-mail: handy-man@lightmail.dk
Robert Bovet Gadstrup Telefon: 6111 1977 E-mail: bovetmontage@mail.dk
Sami Bjerregaard Hafed Viborg Telefon: 6046 1912 E-mail: Sami-Bjerregaard@outlook.dk
Samir Muhanad Odense Telefon: 4233 4127 E-mail: kontakt@dinhandy.dk
Sebastian Jensen Dalmose Telefon: 3110 3518 E-mail: topservicevsj@gmail.com
Seif Alekaidi København Telefon: 5261 7070 E-mail: kontakt@msbyggeservice.dk
Simon Monjezi Løkken Telefon: 2642 7917 E-mail: simonmonjezi@hotmail.com
Søren B. Jensen Vester Skerninge Telefon: 2081 7098 E-mail: sbj.mandogbil@gmail.com
Søren Grønlykke Kerteminde Telefon: 23950 850 E-mail: mandogbil@hotmail.com
Søren Henriksen Ribe Telefon: 2441 2680 E-mail: sorenogbil@gmail.com
Søren Ingildsen Odense Telefon: 4046 7855 E-mail: si.mandogbil@gmail.com
Søren Jeppesen Korsør Telefon: 4011 2940 E-mail: sj.mandogbil@youmail.dk
Steen Leander Malmö Telefon: (+46) 0735 000 911 E-mail: manochbil@hotmail.com
Sten Lous Jørgensen Nørre Alslev Telefon: 6168 4608 E-mail: stenlous@gmail.com
Steven Holm Larsen Fredericia Telefon: 5219 0402 E-mail: stevenholmlarsen@gmail.com
Stig Kulle Tårnby Telefon: 3136 8375 E-mail: stigkulle@gmail.com
Thomas Jensen Kjellerup Telefon: 2763 3970 E-mail: thomas-multibyg@outlook.dk
Thomas Theil Fårup-Østjylland Telefon: 3172 6234 E-mail: thomastheilaps@gmail.com
Timmi Lieberkind Faxe Telefon: 3133 3616 E-mail: lieberkindbyg@gmail.com
Tommy Rudolph Glostrup Telefon: 2574 5979 E-mail: rudolphmultiservice@hotmail.com
Torben Ewald Stenløse Telefon: 2026 4041 E-mail: torbenogbil@gmail.com
Torben Stehmann Odense Telefon: 2344 1015 E-mail: torbenstehmann@gmail.com
Trine Jørgensen Holbæk Telefon: 4410 9509 E-mail: info@esha.dk
Yngve Kristiansen Kerteminde Telefon: 2173 3421 E-mail: yngve@norremadegaard.dk