Kontakt

Kundeservice: Tlf: 3024 0600Man-Fre. 9 – 15.

Mail: post@mandogbil.dk

Kontaktoplysninger til lokale afdelinger findes nederst på siden.

Mikael K. Bjerre
Stifter og daglig leder


Tel. 3024 0119
info@mandogbil.dk

Christina Hedal
Administration / kundeservice

Tel. 3024 9850
christina@mandogbil.dk


Siri Jensen
Marketing

Tel. 3024 0434
siri@mandogbil.dk

Robert Pedersen
Forretningsfører: regnskab & håndtering af klager

Tel. 3024 0743
robert@mandogbil.dk

Mand&bil ApS
Henriettevej 54, 5000 Odense C
CVR: 41501650
Bank: Merkurbank – Regnr.: 8401 Kontonr.: 1168022

Lokale afdelinger

Kontakt de lokale mænd for konkrete opgaver. Du finder dem på kortet eller i alfabetisk orden her:

Anders Holdgaard Karup Telefon: 2449 0783 E-mail: ahbilvask@gmail.com
Anker Jønsson Svendborg Telefon: 3025 4835 E-mail: ankerjonsson@gmail.com
Benny Larsen Odense Telefon: 2865 4092 E-mail: mail@krogshoj.dk
Benny Thomasen Give Telefon: 2425 3460 E-mail: info@bennyogbil.dk
Bjarke Asmussen Haderslev Telefon: 5230 4717 E-mail: asmussenogbil@hotmail.com
Bjørn Stave Glumsø Telefon: 4211 8899 E-mail: bjornstave@hotmail.com
Bo Eget Nykøbing Sj. Telefon: 3139 1740 E-mail: egetbo@yahoo.dk
Bo Thode Frendved Otterup Telefon: 4218 8162 E-mail: bothode@gmail.com
Brian Andersen Rønde Telefon: 2062 5652 E-mail: djursmontage@gmail.com
Brian Larsen Ribe Telefon: 5055 9422 E-mail: blpipe75@gmail.com
Bue Kristiansen Broby Telefon: 3066 1342 E-mail: buekristiansen@gmail.com
Chano Lilja Assens Telefon: 4035 3949 E-mail: liljamultiservice@gmail.com
Christian Dalgaard Aars Telefon: 4010 1216 E-mail: christian_dalgaard@hotmail.com
Christian N. Thinesen Nyborg Telefon: 9383 2728 E-mail: c.thinesen@live.dk
Claus Andersen Kalundborg Telefon: 2224 5819 E-mail: ca01multiservice@gmail.com
Claus Holm Esbjerg Telefon: 3022 3594 E-mail: ch@clh-teknik.dk
Daniel Nielsen Herning Telefon: 8165 5369 E-mail: ao-smedevaerkstedet@hotmail.com
David Corblin Birkerød Telefon: 6056 5218 E-mail: davidogbil@gmail.com
Dennis Bonde Århus Telefon: 3022 5480 E-mail: info@bondewoodcraft.dk
Emil Binder Langeskov Telefon: 4280 5252 E-mail: info@bindersinvest.dk
Esben Knap Tørring Telefon: 2081 0981 E-mail: sosegife@hotmail.com
Eske Manfeldt-Kongstad Gudme Telefon: 4422 9910 E-mail: eske@askebaek.dk
Felix Rink Odense Telefon: 5059 4819 E-mail: felix@rink.dk
Frank Adelholm Esbjerg Telefon: 2159 7038 E-mail: frankogbil@stofanet.dk
Gerard Baken Vissenbjerg Telefon: 2089 6323 E-mail: gbhaveogbyg@gmail.com
Hans Brian Christensen Vordingborg Telefon: 2624 2049 E-mail: bobiram@gmail.com
Hans Lautrup Brande Telefon: 2140 7913 E-mail: hansogbil@gmail.com
Heino Henriksen Give Telefon: 2371 5117 E-mail: heinohenriksen@hotmail.com
Henning Boutrup Spjald Telefon: 4075 0195 E-mail: henningogbil@outlook.dk
Henning Hansen Hundested Telefon: 4119 3580 E-mail: hehohansen@gmail.com
Henrik Bondo Odense Telefon: 4157 0062 E-mail: bondoogbil@gmail.com
Henrik Dehn Haslev Telefon: 5114 4001 E-mail: henrikdehn@icloud.com
Henrik Kristensen Randers Telefon: 4051 5501 E-mail: gkhk@mail.dk
Henrik Moisen Sønderborg Telefon: 3144 6775 E-mail: kontakt@multiservice-erhverv.dk
Ian Beck-Hansen Ballerup Telefon: 4075 3673 E-mail: mail@ianbeck-hansen.dk
Jacob Olsen Hinnerup Telefon: 2173 5169 E-mail: jacob@avboxen.dk
Jacob Skriver Århus Telefon: 4071 1712 E-mail: info@primamontage.dk
Jan Kawauchi Oksbøl Telefon: 2710 5100 E-mail: kawauchi@mail.dk
Jesper Brix Langeskov Telefon: 2530 8999 E-mail: brixmandogbil@gmail.com
Jesper F. Pedersen Viborg Telefon: 2082 0910 E-mail: jfpmandogbil@gmail.com
Jesper Larsen Horsens Telefon: 4054 2970 E-mail: jesperogbil@gmail.com
Jesper N. Hansen Christiansfeld Telefon: 6019 5457 E-mail: jnhmultiservice@outlook.dk
Jesper Olsen Odense Telefon: 2671 1767 E-mail: olsenogbil@gmail.com
Jesper Tornøe Assens Telefon: 5170 7027 E-mail: mandogbilvestfyn@gmail.com
Jimmi Sørensen Helsinge Telefon: 2815 1517 E-mail: ambu@outlook.dk
John Oxlund Brøndby Telefon: 4087 0377 E-mail: j.oxlund@youmail.dk
Johnny Larsen Nykøbing Mors Telefon: 6013 5179 E-mail: johnnyogbil@gmail.com
Jørgen Skylvad Vejle Telefon: 4019 4445 E-mail: js@handymandenvejle.dk
Jørn Blander Horsens Telefon: 4279 4101 E-mail: jornblander@gmail.com
Kaj Rasmussen Svendborg Telefon: 2123 2014 E-mail: krmandogbil@gmail.com
Kim Andreasen Ugerløse Telefon: 5132 4910 E-mail: maglegaarden@hotmail.dk
Kim Brandbyge Nyborg Telefon: 3024 1113 E-mail: Mandogbil-kb@live.Dk
Kim Schröder Valby Telefon: 2046 7908 E-mail: info@ksflexbyg.dk
Kimmich S. Johannesen Kolding Telefon: 2947 0930 E-mail: ksj@schackenlund.dk
Kjeld R. Johansen Næstved Telefon: 2544 4091 E-mail: krj.hohh@gmail.com
Knud Bæklev Ringe Telefon: 5030 0322 E-mail: baeklev@mail.dk
Lars Agertoft København Telefon: 6090 1909 E-mail: larsagertoft@live.dk
Lars Christensen Slangerup Telefon: 6054 5055 E-mail: larsogbil@stolpo.dk
Lars K. Kristophersen Skødstrup Telefon: 5339 9723 E-mail: larskristophersen@gmail.com
Lars Pedersen Haarby Telefon: 2384 6462 E-mail: lpmandogbil@gmail.com
Lasse H. Pedersen Fredericia Telefon: 3027 0394 E-mail: mail.lhpservice@gmail.com
Lasse Jørgensen Haarby Telefon: 2869 3671 E-mail: lasse@hegnslyst.dk
Leif Poulsen Ølgod Telefon: 2193 9792 E-mail: leif@oestergaard-mikkelsen.dk
Mads Haugaard Odense Telefon: 2621 7000 E-mail: madsogbil@gmail.com
Mads N. Klitgaard Odense Telefon: 5381 9190 E-mail: info@mnkmultiservice.dk
Mads S. Mikkelsen Kolding Telefon: 2762 7754 E-mail: stokholmbyg@gmail.com
Martin De Elizalde Århus Telefon: 2811 8612 E-mail: martinmandbil@gmail.com
Martin Falkland Frederiksværk Telefon: 2174 0074 E-mail: falkensmob@gmail.com
Martin Hjortdal Andersen Horsens Telefon: 3086 6406 E-mail: hjortdal@outlook.com
Martin Nielsen Ørbæk Telefon: 2027 4719 E-mail: gammeltoftgaard@gmail.com
Michael Berg Haderslev Telefon: 2990 4732 E-mail: mbmandogbil@gmail.com
Michael Brauer Tommerup Telefon: 2087 1144 E-mail: michael@mbc-multiservice.dk
Michael Enevoldsen Nyborg Telefon: 2945 1336 E-mail: m.a.enevoldsen@webspeed.dk
Michael L. Hjort Aabenraa Telefon: 2147 0779 E-mail: mlh.sevi@gmail.com
Michael Rasmussen Roskilde Telefon: 6199 8646 E-mail: mandbilogglas@gmail.com
Michael Storm Jensen Odense Telefon: 2076 3313 E-mail: mandogbilmsj@gmail.com
Mikael Møller Humlebæk Telefon: 2332 9704 E-mail: mollermandogbil@gmail.com
Mikal Larsen Søndersø Telefon: 2175 0444 E-mail: mandogbilmorud@gmail.com
Mikkel Overbeck Aalborg Telefon: 5137 0305 E-mail: ventgreenair@gmail.com
Mikkel R. Jensen Næstved Telefon: 2067 2842 E-mail: mrmultiservice@outlook.dk
Morten Agerholm Stürup Ringe Telefon: 4096 6395 E-mail: mnasturup@hotmail.com
Morten Niess Fredericia Telefon: 6015 0960 E-mail: morten.mandogbil@gmail.com
Morten Olesen Vejle Telefon: 9185 4269 E-mail: mortenogbil@gmail.com
Nickolas Lohmann Frederiksværk Telefon: 2871 6567 E-mail: lohmannsservice@gmail.com
Nils Langelund Skælskør Telefon: 5173 0547 E-mail: nlangelund@gmail.com
Paul Juknevicius Odense Telefon: 5270 1136 E-mail: paulius.juknevicius@gmail.com
Paul Quist Odense Telefon: 2165 8878 E-mail: info@nielsbord.dk
Peder Damkjær Kerteminde Telefon: 9384 4342 E-mail: pederlilleviby@gmail.com
Per Berg Odder Telefon: 2256 1422 E-mail: per@perberg.dk
Per Karlsen Hvidovre Telefon: 2232 6599 E-mail: karlsenbygogservice@gmail.com
Peter N. Jørgensen Nordborg Telefon: 7196 3990 E-mail: kontakt@viking-service.dk
Peter Rask Løkken Telefon: 2369 5588 E-mail: prn@mvbmail.dk
Preben Marcussen Odense Telefon: 2856 9332 E-mail: prebenmurer@gmail.com
Preben Mikkelsen Rødovre Telefon: 6141 4000 E-mail: prebenogbil@gmail.com
Preben T. Vestergaard Middelfart Telefon: 5072 8168 E-mail: prebenthyrring@gmail.com
René Hansen Havdrup Telefon: 2284 3340 E-mail: handy-man@lightmail.dk
Robert Bovet Gadstrup Telefon: 6111 1977 E-mail: bovetmontage@mail.dk
Sami Bjerregaard Hafed Viborg Telefon: 6046 1912 E-mail: Sami-Bjerregaard@outlook.dk
Sebastian Jensen Dalmose Telefon: 3110 3518 E-mail: topservicevsj@gmail.com
Søren B. Jensen Vester Skerninge Telefon: 2081 7098 E-mail: sbj.mandogbil@gmail.com
Søren Grønlykke Kerteminde Telefon: 23950 850 E-mail: mandogbil@hotmail.com
Søren Henriksen Ribe Telefon: 2441 2680 E-mail: sorenogbil@gmail.com
Søren Ingildsen Odense Telefon: 4046 7855 E-mail: si.mandogbil@gmail.com
Søren Jeppesen Korsør Telefon: 4011 2940 E-mail: sj.mandogbil@youmail.dk
Steen Leander Malmö Telefon: (+46) 0735 000 911 E-mail: manochbil@hotmail.com
Sten Lous Jørgensen Nørre Alslev Telefon: 6168 4608 E-mail: stenlous@gmail.com
Steven Holm Larsen Fredericia Telefon: 5219 0402 E-mail: stevenholmlarsen@gmail.com
Stig Kulle Tårnby Telefon: 3136 8375 E-mail: stigkulle@gmail.com
Thomas Jensen Kjellerup Telefon: 2763 3970 E-mail: thomas-multibyg@outlook.dk
Thomas Linnet Haslev Telefon: 2369 9677 E-mail: linnetbygoghave@gmail.com
Thomas Theil Fårup-Østjylland Telefon: 3172 6234 E-mail: thomastheilaps@gmail.com
Timmi Lieberkind Faxe Telefon: 3133 3616 E-mail: lieberkindbyg@gmail.com
Torben Ewald Stenløse Telefon: 2026 4041 E-mail: torbenogbil@gmail.com
Torben Stehmann Odense Telefon: 2344 1015 E-mail: torbenstehmann@gmail.com
Yngve Kristiansen Kerteminde Telefon: 2173 3421 E-mail: yngve@norremadegaard.dk