Kontakt

contact_staff Kontor: Kontakt kontoret, hvis du har generelle spørgsmål, ris og ros, eller ønsker tilbud på nationale opgaver.

Mand&bil
Henriettevej 54
5000 Odense C
Tlf. 3024 0600
E-mail: info@mandogbil.dk

CVR: 21197572
Bank: Merkurbank
Regnr.: 8401 Kontonr.: 4209518

Telefontid: Man-Fre. 8 – 16.

Lokale afdelinger

Kontakt de lokale mænd for konkrete opgaver. Du finder dem på kortet eller i alfabetisk orden her:

Allan Andersen Ringe Telefon: 2235 8073 E-mail: andersen.allan@ymail.com
Anker Jønsson Svendborg Telefon: 3025 4835 E-mail: ankerjonsson@gmail.com
Benny Larsen Odense Telefon: 2865 4092 E-mail: mail@krogshoj.dk
Bjarke Asmussen Haderslev Telefon: 5230 4717 E-mail: asmussenogbil@hotmail.com
Bjørn Hansen Ringsted Telefon: 4032 3206 E-mail: bjbha@mail.dk
Bjørn Stave Glumsø Telefon: 4211 8899 E-mail: bjornstave@hotmail.com
Bo Eget Nykøbing Sj. Telefon: 3139 1740 E-mail: egetbo@yahoo.dk
Bo Skov Søndersø Telefon: 2980 6927 E-mail: boogbil@skovsbiavl.dk
Bo Thode Frendved Otterup Telefon: 4218 8162 E-mail: bothode@gmail.com
Bue Kristiansen Broby Telefon: 3066 1342 E-mail: buekristiansen@gmail.com
Claus Holm Esbjerg Telefon: 3022 3594 E-mail: ch@clh-teknik.dk
Daniel Nielsen Herning Telefon: 8165 5369 E-mail: ao-smedevaerkstedet@hotmail.com
Einar Moran Padborg Telefon: 2628 9300 E-mail: byggemultiservice@gmail.com
Erik Dam Hansen Varde Telefon: 6166 6401 E-mail: bauline@outlook.dk
Erwin Hagen Kjellerup Telefon: 5180 8031 E-mail: alhedens@alhedens.dk
Esben Knap Tørring Telefon: 2081 0981 E-mail: sosegife@hotmail.com
Eske Manfeldt-Kongstad Gudme Telefon: 2129 2956 E-mail: eske@askebaek.dk
Evelin Parov Aabenraa Telefon: 3177 7873 E-mail: evelinsservice@gmail.com
Farai Ndlovu Valby Telefon: 2639 4446 E-mail: fnbyggeven@gmail.com
Felix Rink Odense Telefon: 5059 4819 E-mail: felix@rink.dk
Frank Adelholm Esbjerg Telefon: 2159 7038 E-mail: frankogbil@stofanet.dk
Gerard Baken Vissenbjerg Telefon: 2089 6323 E-mail: gbhaveogbyg@gmail.com
Hans Brian Christensen Vordingborg Telefon: 2624 2049 E-mail: bobiram@gmail.com
Hans Lautrup Brande Telefon: 2140 7913 E-mail: hansogbil@gmail.com
Harald V. Kögler Århus Telefon: 3110 1164 E-mail: hvindum@hotmail.com
Henning Boutrup Spjald Telefon: 4075 0195 E-mail: henningogbil@outlook.dk
Henning Hansen Hundested Telefon: 4119 3580 E-mail: hehohansen@gmail.com
Henrik Bondo Odense Telefon: 4157 0062 E-mail: bondoogbil@gmail.com
Henrik Dehn Haslev Telefon: 5114 4001 E-mail: henrikdehn@icloud.com
Henrik Kristensen Randers Telefon: 4051 5501 E-mail: gkhk@mail.dk
Ian Beck-Hansen Ballerup Telefon: 4075 3673 E-mail: mail@ianbeck-hansen.dk
Jacob Olsen Hinnerup Telefon: 3026 6617 E-mail: jacob@avboxen.dk
Jacob Skriver Århus Telefon: 4071 1712 E-mail: info@primamontage.dk
Jasko J. Kalac Odense Telefon: 2812 8152 E-mail: kontakt@tubabyg.dk
Jeppe Hvidtved Rødekro Telefon: 2659 0231 E-mail: ejendsomservice@gmail.com
Jesper Brix Langeskov Telefon: 2530 8999 E-mail: brixmandogbil@gmail.com
Jesper F. Pedersen Viborg Telefon: 2082 0910 E-mail: jfpmandogbil@gmail.com
Jesper Larsen Horsens Telefon: 4054 2970 E-mail: jesperogbil@gmail.com
Jesper Tornøe Assens Telefon: 5170 7027 E-mail: mandogbilvestfyn@gmail.com
Jimmy Folmand Viborg Telefon: 2225 2368 E-mail: jimmy_folmand@hotmail.com
Joacim Bøllehuus Svendborg Telefon: 2971 9595 E-mail: njbbyg@gmail.com
John Oxlund Brøndby Telefon: 4087 0377 E-mail: j.oxlund@youmail.dk
Jørgen Skylvad Vejle Telefon: 4019 4445 E-mail: js@handymandenvejle.dk
Jørn Blander Horsens Telefon: 4279 4101 E-mail: jornblander@gmail.com
Jørn Laursen Karlslunde Telefon: 2089 1885 E-mail: jl-tomrerservice@hotmail.com
Kaj Rasmussen Svendborg Telefon: 2123 2014 E-mail: krmandogbil@gmail.com
Karsten Pagaard Viborg Telefon: 6070 1081 E-mail: karsten@xpressisolering.dk
Kent S. Kristensen Esbjerg Telefon: 2323 9052 E-mail: kentogbil@youmail.dk
Kim Brandbyge Nyborg Telefon: 3024 1113 E-mail: Mandogbil-kb@live.Dk
Kim Larsen Odense Telefon: 5383 0524 E-mail: retpraktisk@gmail.com
Kim Schröder Valby Telefon: 2046 7908 E-mail: info@ksflexbyg.dk
Kim Storm Larsen Præstø Telefon: 2970 3532 E-mail: stormsmultiservice@hotmail.com
Kjeld R. Johansen Næstved Telefon: 2544 4091 E-mail: krj.hohh@gmail.com
Knud Bæklev Ringe Telefon: 5030 0322 E-mail: baeklev@mail.dk
Lars Agertoft København Telefon: 6090 1909 E-mail: larsagertoft@live.dk
Lars Christensen Slangerup Telefon: 6054 5055 E-mail: larsogbil@stolpo.dk
Lars K. Kristophersen Skødstrup Telefon: 5339 9723 E-mail: larskristophersen@gmail.com
Lars Pedersen Haarby Telefon: 2384 6462 E-mail: lpmandogbil@gmail.com
Lasse H. Pedersen Fredericia Telefon: 3027 0394 E-mail: mail.lhpservice@gmail.com
Lasse Jørgensen Haarby Telefon: 2869 3671 E-mail: lasse@hegnslyst.dk
Lau Falkenberg Hedehusene Telefon: 5361 8516 E-mail: lauogbil@gmail.com
Leif Poulsen Ølgod Telefon: 2193 9792 E-mail: leif@oestergaard-mikkelsen.dk
Mads Haugaard Odense Telefon: 2621 7000 E-mail: madsogbil@gmail.com
Mads N. Klitgaard Odense Telefon: 5381 9190 E-mail: info@mnkmultiservice.dk
Martin De Elizalde Århus Telefon: 2811 8612 E-mail: martinmandbil@gmail.com
Martin Falkland Frederiksværk Telefon: 2174 0074 E-mail: falkensmob@gmail.com
Martin Hjortdal Andersen Horsens Telefon: 3086 6406 E-mail: hjortdal@outlook.com
Martin Nielsen Ørbæk Telefon: 2027 4719 E-mail: gammeltoftgaard@gmail.com
Martin Olesen Hinnerup Telefon: 2466 3399 E-mail: handymanfavrskov@gmail.com
Michael Berg Haderslev Telefon: 2990 4732 E-mail: mbmandogbil@gmail.com
Michael Brauer Tommerup Telefon: 2087 1144 E-mail: michael@mbc-multiservice.dk
Michael Enevoldsen Nyborg Telefon: 2945 1336 E-mail: m.a.enevoldsen@webspeed.dk
Michael L. Hjort Aabenraa Telefon: 2147 0779 E-mail: mlh.sevi@gmail.com
Michael Madsen Brædstrup Telefon: 6133 4645 E-mail: vestbirkheservice@icloud.com
Michael Nørgaard Aalborg Telefon: 2532 1123 E-mail: noergaard.service@gmail.com
Michael Rasmussen Roskilde Telefon: 6199 8646 E-mail: mandbilogglas@gmail.com
Michael Storm Jensen Odense Telefon: 2076 3313 E-mail: mandogbilmsj@gmail.com
Mikael Møller Humlebæk Telefon: 2332 9704 E-mail: mollermandogbil@gmail.com
Mikal Larsen Søndersø Telefon: 2175 0444 E-mail: mandogbilmorud@gmail.com
Mikkel Overbeck Aalborg Telefon: 5137 0305 E-mail: ventgreenair@gmail.com
Morten Krog Jensen Otterup Telefon: 6146 1187 E-mail: kontakt@mortensmoebler.dk
Morten Olesen Vejle Telefon: 9185 4269 E-mail: mortenogbil@gmail.com
Nils Langelund Skælskør Telefon: 5173 0547 E-mail: nlangelund@gmail.com
Paul Quist Odense Telefon: 2165 8878 E-mail: info@nielsbord.dk
Peder Damkjær Kerteminde Telefon: 9384 4342 E-mail: pederlilleviby@gmail.com
Per Marcussen Odense Telefon: 6133 9005 E-mail: pmmandogbil@gmail.com
Peter H. Andersen Gelsted Telefon: 2712 4535 E-mail: wnp.peterandersen@gmail.com
Peter N. Jørgensen Slangerup Telefon: 7196 3990 E-mail: kontakt@viking-service.dk
Preben Marcussen Odense Telefon: 2856 9332 E-mail: prebenmurer@gmail.com
Preben T. Vestergaard Middelfart Telefon: 5072 8168 E-mail: prebenthyrring@gmail.com
René Hansen Havdrup Telefon: 2284 3340 E-mail: handy-man@lightmail.dk
Simon Jørgensen Ringsted Telefon: 2553 6097 E-mail: soebjergvej@outlook.com
Søren Grønlykke Odense Telefon: 23950 850 E-mail: mandogbil@hotmail.com
Søren Henriksen Ribe Telefon: 2441 2680 E-mail: sorenogbil@gmail.com
Søren Ingildsen Odense Telefon: 4046 7855 E-mail: si.mandogbil@gmail.com
Søren Jeppesen Korsør Telefon: 4011 2940 E-mail: sj.mandogbil@youmail.dk
Steen Leander Malmö Telefon: (+46) 0735 000 911 E-mail: manochbil@hotmail.com
Sten Lous Jørgensen Nørre Alslev Telefon: 6168 4608 E-mail: stenlous@gmail.com
Steven Holm Larsen Fredericia Telefon: 5219 0402 E-mail: stevenholmlarsen@gmail.com
Stig Kulle Tårnby Telefon: 3136 8375 E-mail: stigkulle@gmail.com
Thomas Linnet Haslev Telefon: 2869 4660 E-mail: linnetbygoghave@gmail.com
Torben Ewald Stenløse Telefon: 2026 4041 E-mail: torbenogbil@gmail.com
Torben Stehmann Odense Telefon: 2344 1015 E-mail: torbenstehmann@gmail.com
Yngve Kristiansen Kerteminde Telefon: 2173 3421 E-mail: yngve@norremadegaard.dk